FAQ

Jak często należy stosować krem Revitol Cellulite

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, rekomendujemy stosowanie kremu 1-3 razy dziennie.

Jak długo można stosować Revitol Cellulite?

Krem Revitol Cellulite można stosować cały czas. Produkt jest w pełni bezpieczny do codziennego użytku, ponieważ zawiera tylko naturalne składniki.

Czy produkt może być stosowany przez mężczyzn?

Tak, Revitol Cellulite może być stosowany z powodzeniem przez mężczyzny. Okaże się tak samo skuteczny, jak w przypadku kobiet.

Czy Revitol Cellulite naprawdę jest skuteczny?

Jeżeli będziesz stosować krem zgodnie z instrukcjami, to już po kilku tygodniach zaobserwujesz, że Twoja skóra wygląda znacznie lepiej.

Jakie są podstawowe składniki kremu?

Głównymi składnikami kremu są kofeina, wyciąg z papryki, Retinol A i Shea Butter. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi składnikami.

Czy składniki zawarte w Revitol Cellulite mogą powodować uszczerbek na zdrowiu?

Nie, składniki zawarte w Revitol Cellulite są w pełni naturalne i nie wywołują żadnych skutków ubocznych.

Czy można stosować krem będąc w ciąży?

Nie, krem nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży lub planujące zajście w ciążę.

Czy mogę stosować Revitol Cellulite krótko po porodzie?

Możesz rozpocząć stosowanie kremu Revitol Cellulite krótko po tym jak przestaniesz karmić piersią. Jeżeli nie karmisz piersią w ogóle, to możesz rozpocząć stosowanie kremu tuż po porodzie.

Gdzie należy rozprowadzić krem?

Możesz rozprowadzić krem na każdej powierzchni ciała dotkniętej występowaniem cellulitu. Cellulit najczęściej występuje w okolicach ud, biódr, brzucha i ramion.

Jak szybko mogę spodziewać się wyników?

Każdy przypadek należy rozpatrywać indywidualnie, dlatego nie może podać dokładnego czasu, w którym cellulit zniknie. Po kilku tygodniach regularnego stosowania zaobserwujesz, że następuje redukcja cellulitu. Po minimum trzech miesiącach cellulit powinien zostać wyeliminowany.

Na jak długo wystarcza jedno opakowanie Revitol Cellulite?

Wszystko zależy od tego jak duża jest powierzchnia ciała dotknięta cellulitem. Większość naszych klientek donosi, że krem wystarcza na okres około jednego miesiąca.

Zamów Revitol Cellulite teraz!